Müzik endüstrisi on yılda zengin değişiklikler geçirdi ve her seferinde her zaman yeni yaratıcı yenilikler geliştirdi. Bunun nedeni, günlük endüstrinin yeni melodi ve kompozisyonla sınırlı yeni yetenek sprintlerine tanık olmasıdır. Ve onları destekleyen ve dünyaya yeni bir tat veren çeşitli platformlar var. Sonuç olarak, müzik yaratıcıları ve müzik dağıtıcıları arasında sağlıklı bir rekabet ortaya çıkmıştır. Ses paylaşımı, kendi ses ve seslerinizi sosyal medya web sitelerinde ve bazı müzik web sitelerinde paylaşmaktadır. Dosyalarınızı birçok müzik web sitesiyle paylaşabilirsiniz.

Popüler Müzik Platformaları Nelerdir?

Soundify: kendi özel çevrimiçi ses ayar, yükleme ve sirkülasyon sitenize başlamanıza izin veren paketlenmiş bir ses akışı, ses yükleme ve ses paylaşım yazılımıdır. İçerik, müzik akışı, çevrimiçi müzik portalı vb.Gibi farklı iş sektörleri için çok fazla kullanılabilir.

Soundcloud: başka bir ses paylaşım sitesidir. Soundcloud bir müzik sızıntısı ve web tabanlı sosyal ağ web sitesidir. Soundcloud çevrimiçi bir ses dağıtım aşamasıdır. Sesleri SoundCloud’a kaydetmek ve yüklemek, insanların bunları kolayca özel olarak arkadaşlarıyla veya bloglarda, sitelerde ve sosyal ağlarda paylaşmalarını sağlar. Saniyeler içinde bir ses, an veya müzik kaydedebilir veya daha önce oluşturulmuş bir ses yükleyebilir ve bir insan ağıyla paylaşabilirsiniz.Bu sitede en sevdiğiniz parçaları dinleyebilir ve oturum açarak belgelerinizi bu sitede paylaşabilirsiniz. bu bölgede. Bu sitede oturum açmak ücretsizdir.

Spotify: bir başka en iyi ses paylaşım sitesidir. Spotify’ın eski şarkılardan en son şarkılara kadar bir koleksiyonu vardır. Spotify bir müzik, podcast ve video fışkıran sitesidir. Spotify’da sanatçılar, mühendisler ve gruplar için ayrı gruplar var. Uzmanlar bu sitede kendi hesaplarıyla oturum açarak ses belgelerini bu sitede paylaşabilirler.

Soundify nedir?

Soundify, NCrypted.net tarafından SoundCloud, Bandcamp, Pandora vb. Burada seslendirme ile ilgili en iyi özellikleri kontrol edebilir ve bunun için demoyu kontrol edebilirsiniz.

Soundify’a benzer çevrimiçi müzik portalınız için Soundify’ı neden kullanmalısınız?

Soundify, herhangi bir müzisyen, sanatçı, grup, ses mühendisi, DJ veya başka bir müzik şirketi tarafından kendi niş ses paylaşım, akış ve dağıtım web sitelerini başlatmak için kullanılabilecek çeşitli özelliklere sahip olan kendine özgü bir çevrimiçi müzik platformudur. Soundify, müzik parçaları akışı, müzik parçaları üzerinde paylaşma ve yorum yapma, parçaları gruptaki diğer kişilerle paylaşma vb. Gibi özelliklerle büyülenir. Kullanıcıların Soundify platformu üzerinde kendi profillerini oluşturmalarına ve kendi arkadaş gruplarını oluşturmalarına olanak tanır. ve müzik severler. Aynı zamanda, kullanıcı diğer grupların da bir parçası olabilir. Kullanıcılar diğer kullanıcıların profilini görebilir, etkinliklerini, takipçilerini ve performansını görebilir. Soundify’ın Özel Mesajlaşma Sistemi ile de iletişim kurabilirler. Soundify, kullanıcıların istedikleri parçaları indirmesine izin veren bir eklenti özelliği sunar.

Soundify, yöneticinin CMS, slayt gösterisi, müzik parçaları ve kategorileri gibi çeşitli modülleri işlemesini ve yönetmesini, kullanıcıları ve grupları yönetmesini sağlayan güçlü yönetici modülü ile oluşturulmuştur. Yönetici ayrıca web sitesinin kayıtlı kullanıcılarına Bülten gönderebilir. Tüm bunlar, kullanıcı dostu GUI ile yönetici modülü altında kolayca izlenebilir.